AK Parti Düzce Il Baskanligimiz tarafindan Düzce’nin sorunlarinin Genel Müdürlükler nezdinde masaya yatirildi. Milletvekili arkadaslarimizla birlikte, DSI Bölge Müdürü Mahmut Dündar ve heyeti ile tüm belediye baskanlari ve temsilcileri toplanti halindeyiz. 
Seçim ziyaretleri sirasinda aldigimiz notlari ve Belediye Baskanlarimizin taleplerini bir araya getirerek, sehrimizin sorun ve talepleri üzerine çalisma toplantisi gerçeklestiriyoruz.

7 Haziran ve 1 Kasim seçim sürecinde vatandaslarin ve kamu kurumlarinin sorun ve taleplerini dinleyen AK Parti Düzce teskilatlarimiz ve milletvekillerimiz, sorunlarin temeline inmeye basladi. 7 Haziran seçimlerinin ardindan üç Milletvekilimiz ve Il Baskanimiz Hikmet Keskin, Ankara’da Bakanliklar ve Genel Müdürlüklerdeki sorunlarin çözümü ve projelerin devaminin saglanmasina yönelik mesaileri, 1 Kasim seçimlerinin ardindan daha güçlü bir sekilde vücut bulmaya basladi. Genis çapta ilin sorunlarinin muhatabi olan Devlet Su Isleri, Sedas, Karayollari, Türk Telekom gibi kurumlarin bölge müdürleri le toplanti yapacaklarini her firsatta dile getiren AK Parti Düzce teskilati, ilk toplantisini DSI Bölge Müdürü ve sube müdürleri ile Akçakoca’da toplanti gerçeklestirdi.

Akçakoca’daki toplantiya Milli Savunma Komisyonu Baskanimiz ve Düzce Milletvekilimiz Dr. Faruk Özlü, Düzce Milletvekillerimiz Fevai Arslan, Ayse Kesir, DSI Bölge Müdürü Mahmut Dündar, Belediye Baskanlarimiz, Belediye ve IGM Baskanlarimiz ve AK Parti Il Yönetim Kurulu üyelerimiz katildi.

“DSI’den Düzce’ye Pozitif Ayrimcilik”

DSI Bölge Müdürü Mahmut Dündar ise Düzce’de yatirimlari ve yapilacak olan yatirimlari masaya yatirarak Düzce’nin siyasileri ve belediye baskanlari ile yön vermek için bu toplantinin tertip edildigini belirterek, “ Düzce’ye diger illere yapmadigimi kadar yatirim yapiyoruz. Düzce iline pozitif ayrimcilik yapiyoruz. Düzce’mizde sürekli taskin su problemi ile karsilasiyoruz ve bu sorunu sifira indirmek için çalismalarimiz devam edecek. Ayrica Akçakoca Barajimizin da isale hatti kanalini 2016 yilinin ilk çeyreginde bitirecegiz. Düzce’deki sulama hattini da yer altina alacagiz ve az su ile daha verimli sulamayi yapabilecegiz” diye konustu.

AK Parti Düzce Il Baskanligimiz tarafindan organize edilen toplantida tüm ilçe belediye baskanlari, ilçelerindeki DSI ile ilgili sorunlari Bölge Müdürü ile paylasarak en kisa sürede çözüm noktasinda yol alinmasini istediler.