AK Parti Düzce Milletvekili Ayse KESIR TBMM Genel Kurulu’nda gündem disi  yerinde söz aldi

Kesir: “Ihtilafin ve muhalefetin de bir ahlaki vardir.”

Tezcan, Cumhurbaskanimiza gönül ve destek veren Türk milletinden de derhâl özür dilemelidir”

 

AK Parti Düzce Milletvekili Ayse KESIR, CHP’li Bülent Tezcan’in Cumhurbaskani Erdogan’i hedef alan sözlerine yönelik TBMM Genel Kurulu’nda gündem disi yerinde söz aldi. Kesir: “Ihtilafin ve muhalefetin de bir ahlaki vardir. Anadolu'da ‘Kavgada bile söylenmez’ sözü bir erdemi ifade eder” dedi.

“Diktatör" söylemi Türkiye düsmanlarinin ve FETÖ'nün söylemidir

Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsünün kullandigi ifade, sadece siyasi nezaketsizlikle de açiklanamaz diyen Kesir: “Unutmayalim ki 1960'ta Rahmetli Menderes, 1980 sonrasi Rahmetli Özal için de Türkiye düsmanlari ve içerideki is birlikçileri ayni iftirayi atmislardi. ‘Diktatör’ söylemi Türkiye düsmanlarinin ve FETÖ'nün söylemidir, ayni zamanda bir nefret suçudur” seklinde konustu.

Türkiye'de diktatör yoktur, Türkiye düsmanlari ve FETÖ'yle is tutanlar vardir

 CHP Sözcüsü Bülent Tezcan'in Cumhurbaskani Erdogan ile ilgili sözlerini sert dille elestiren Kesir sözlerini söyle tamamladi: “Türkiye'de diktatör yoktur ama Türkiye düsmanlari ve FETÖ'yle is tutanlar vardir. Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdogan Aziz Milletimizin gönlünde taht kurmus bir dünya lideridir. Tezcan, Cumhurbaskanimiza gönül ve destek veren Türk Milletinden de derhâl özür dilemelidir”